Internetový vyhledávač baterie pro vaše vozidlo

19. 11. 2021

Japonský výrobce GS YUASA uvedl na webu vyhledávač baterií podle značky a typu nejen pro automobily a motocykly, ale také pro široký sortiment pracovních strojů, sněžných a vodních skútrů, zahradních strojů a elektrických vozíků.

Vyhledávač je dílem anglické centrály GS YUASA, včetně překladu do českého a jazyka a nastavení cen v Kč. Prosíme, omluvte případné gramatické chyby v překladu a hlavně, prosím, berte na vědomí, že uvedené ceny jsou pouze přepočtené z cen pro Velkou Británii a v ČR nejsou akceptovatelné.

Naše ceny na českém trhu jsou velmi výrazně nižší.

Zobrazit vyhledávač

Pohodlná výměna baterie

Ohromnou výhodou vyhledávače jsou servisní informace pro pohodlnou výměnu baterie. Ve většině případů zde naleznete informace nejen o baterii, jejím umístění ve vozidle a nutné době pro výměnu baterie, ale také detailní informace o potřebných krocích při výměně, zda je nutná při výměně diagnostika a také kde je ve vozidle umístěna diagnostická zásuvka OBDII.

Tyto informace jsou u moderních vozidel velice důležité a ochrání vás před případným zklamáním, kdy sice baterii vyměníte svépomocí, ale auto stejně nepojede, protože je nutný zásah do systému vozidla přes diagnostický software.

Zajímají vás další informace? Napište nám, rádi vám odpovíme