Spotřební baterie

Se spotřebními bateriemi se setkává denně každý z nás. Patří mezi ně všechny typy baterií tužkových, knoflíkových a podobně. I tyto baterie denní potřeby je možné ještě rozdělit do dvou kategorií.

Primární a sekundární baterie

Jednou z nich jsou baterie primární. Ty patří mezi neobnovitelné zdroje, nelze je po vybití znovu dobíjet. Druhou skupinu tvoří baterie sekundární, které jsou dobíjecí. Podle použité technologie je dělíme na zinkové, alkalické a lithiové. Spotřební baterie jsou dnes neoddělitelnou součástí každé domácnosti a často není jednoduché vybrat správnou alternativu, která nejlépe vyhovuje spotřebiči, provozním podmínkám i našim potřebám.

Bateriový pack, přístrojová baterie

Ve spotřebičích jsou často zdroje složené z jednotlivých nabíjecích článků do bateriových packů, nebo se jedná o speciální bateriové komplety, např. pro aku nářadí, notebooky, elektrokola atd.

Poptat spotřební baterii

Repase spotřebních baterií

Jednou za čas je ale i dobíjecí baterie třeba obnovit. Kromě prodeje nových spotřebních baterií zajišťujeme také profesionální repase těch, které dosloužily. Podle kapacity baterie a jejího použití vám baterii zrenovujeme, aby mohla dál plnit svůj úkol.

Skladem držíme primární i sekundární (dobíjecí) baterie značky PANASONIC v několika výkonnostních třídách, vč. lithiových knoflíkových baterií.

Chcete poptat kvalitní spotřební baterii? Napište nám, rádi vám zašleme cenovou nabídku