Novinky

Výběr volnočasové baterie

Ne všechny baterie jsou vyrobeny stejně a někdy můžete v dobré víře koupit nekvalitní baterii, která nevydrží tak dlouho, jak jste očekávali. GS Yuasa vysvětluje důležitost výběru výrobce originálního vybavení a potenciální úskalí nekvalitní baterie.

 

V období Vánoc měníme otevírací dobu

Ve dnech 27. 12. - 30. 12. 2022 bude provoz ve firmě omezen na pohotovostní službu.

Levnou, nebo dražší autobaterii?

V první řadě je třeba si říct, proč jsou některé autobaterie levnější než jiné. Když pomineme výši marže a cenu, kterou platíte za značku, hraje svou roli snížení nákladů na výrobu.

Pochopte, proč váš motocykl po zimě nenastartuje

Baterie motocyklu je klíčovou součástí v energetickém trojúhelníku motocyklu.

Internetový vyhledávač baterie pro vaše vozidlo

Japonský výrobce GS YUASA uvedl na webu vyhledávač baterií podle značky a typu nejen pro automobily a motocykly, ale také pro široký sortiment pracovních strojů, sněžných a vodních skútrů, zahradních strojů a elektrických vozíků.

Náš nový web od DF

Za naši novou atraktivní webovou prezentaci vděčíme společnosti DF SOLUTIONS, která se postarala o design, responzivní zpracování (správné zobrazení na všech zařízeních vč. mobilních) a kompletní přípravu webu jako takového. Ten nám nyní poskytuje snadnou a intuitivní administraci, díky které se nám bude zajímavý obsah tvořit jedna radost.