Autobaterie

Autobaterie

Autobaterie jsou produkty s omezenou životností, proto je jednou za několik let potřeba baterii vyměnit za novou. Správnou péčí můžete daný interval prodloužit, ale i tak tento okamžik jednou přijde.

Výběr vhodné autobaterie

Pak je třeba vybrat vhodný produkt, který bude plně odpovídat parametrům a potřebám vašeho vozu. Jinou baterii budou potřebovat starší vozy se základní výbavou a jinou vozy se systémem start-stop nebo mikro hybridní vozy s rekuperací kinetické energie. Neméně důležité jsou při výběru baterie individuální provozní podmínky. Čím je provoz vozidla větší, tím se zvyšují i nároky na kvalitu baterie.

Neexperimentujte, řiďte se pokyny výrobce

Hlavním vodítkem při výběru akumulátoru do automobilu by pro vás mělo být to, co předepisuje jeho výrobce. Pokud si nejste jistí, můžete použít vyhledávače, které najdete na stránkách výrobců. Preferujete-li osobní kontakt, využijte služby kvalifikovaného prodejce, který vám s výběrem pomůže.

Poptat autobaterii

Parametry autobaterií

Mezi hlavní parametry, podle kterých je třeba akumulátor vybírat, patří

  • kapacita (udávaná v Ah),
  • rozměry skříně baterie,
  • uspořádání článků baterie (polarita),
  • způsob uchycení
  • a typ konstrukce.

Autobaterie GS, YUASA, Banner, Varta, Exide

Naše skladové zásoby čítají tisíce kusů, proto vám můžeme velkou řadu baterií dodat velmi rychle. Jedná se převážně o baterie světových značek GS a YUASA. V roce 2022 obnovujeme spolupráci s korejským výrobcem značky HANKOOK.

Máte zájem o autobaterii? Napište nám, rádi ji pro vás zajistíme