O nás

O nás

Naše firma PROJECT AUTOAKU KLATOVY, spol. s.r.o. se již od roku 1994 zabývá prodejem a servisem olověných baterií a dalšího příslušenství. S více než 30 lety zkušeností v tomto segmentu si troufáme tvrdit, že jsme opravdovými odborníky.

Kromě baterií do aut u nás najdete také motobaterie a různé druhy průmyslových akumulátorů. Z poslední jmenované kategorie jsou to především trakční a staniční baterie. V neposlední řadě u nás naleznete také nabídku spotřebních baterií.

Přímý import a výhradní zastoupení

Jsme přímými importéry světově známých značek baterií GS YUASA. Pro akumulátory GS máme výhradní zastoupení na českém trhu.

Nabídka produktů i služeb

Našim zákazníkům poskytujeme kompletní servis v oblasti baterií, včetně diagnostiky elektrických soustav vozidel a servisu startérů a alternátorů.

V našem autoservisu provádíme opravy osobních automobilů, proto u nás najdete i celou řadu příslušenství a spotřebních náhradních dílů pro všechny typy motorových vozidel, které často nakupujeme přímo od výrobců.

Z výše uvedeného je zřejmé, že fungujeme nejen v online, ale i v offline světě. Naši kamennou prodejnu a servis najdete ve městě Klatovy.

Slovo jednatele

Jedním z nejdůležitějších měřítek pro společnost PROJECT AUTOAKU KLATOVY, spol. s r.o. je spokojenost našich zákazníků.

- Ing. Jiří Gabriel, jednatel společnosti

Zajímají vás další informace? Napište nám, rádi vám odpovíme